czwartek, 30 czerwca 2011

Obóz koncentracyjny Majdanek

Kiedy byłyśmy w Lublinie oczywiście nie mogłyśmy ominąć pewnego miejsca - obozu koncentracyjnego Majdanek. Niestety wpuszczali  tylko od 14 lat, więc nie mogłyśmy obejrzeć go całego, zobaczyłyśmy tylko ogólnie, jak wygląda. Udało mi się zrobić parę zdjęć.A na koniec mam krótkie pytanie do Was, które zdjęcie podoba Wam się bardziej?


1.


2.


3.

Pozdrawiam wszystkich gości i dziękuję za odwiedziny!

4 komentarze:

 1. Olu, to doczekałam się Twojego nowego fotoreportażu. Wprawdzie myślałam, że będzie wakacyjny, ale rozumiem, że Twoja wrażliwa duszyczka musiała się podzielić z nami jeszcze wspomnieniami z wycieczki.Karty naszej historii, którą pomału poznajesz naznaczone są wieloma bolesnymi wydarzeniami. Ja obóz na Majdanku zwiedzałam będąc już na studiach i wierz mi towarzyszyło tej wizycie przygnębiające uczucie. Twoja wrażliwość pozwoliła Ci na zrobienie pięknych i wymownych zdjęć. Zmieniłaś też kolorystykę. To wymowne. Mnie osobiście podoba się zdjęcie numer 2. Ściskam Cię mocno. Pani Ania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie zdjęcie nr. 2! Kojarzy mi się z "Listą Schindlera",czarno-biały film, scena z dziewczynką w czerwony płaszczyku.
  Mam psiapsiółkę w Lublinie,pokazała mi i Majdanek i miasto, a zwłaszcza Stare Miasto. Oczarowało mnie i zakochałam się w nim. Bardzo klimatyczne, z uroczymi uliczkami i knajpkami.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak Lublin to zdecydowanie piękne miasto! Dziękuję za miłe słówka i pozdrawiam ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. ja też kiedyś byłam w Majdanku i wtedy nie miałam problemu z wejściem choć miałam 13 lat... no cóż czasy się zmieniają:)
  wszystkie zdjęcia mi się podobają ale jeśli już muszę wybierać to w kolejności 2, 1, 3 :)

  OdpowiedzUsuń