niedziela, 25 września 2011

Ręczne robótki mojej babuni.

Witajcie po długiej przerwie! Niestety nie pojawił się tu żaden post ponieważ sierpień spędziłam nad morzem i od września rozpoczęłam naukę w gimnazjum! Ale proszę się nie przejmować, już wszystko nadrobię w niedługim czasie. 
Dziś post bardzo krótki o treści wynikającej z tytułu, czyli Ręczne robótki mojej babuni. Krótki, bo niestety nie udało mi się zrobić dużo zdjęć tych dzieł (jest ich ok 100 w różnych kolorach i wzorach), ale jak niedługo odwiedzę babunię to zrobię więcej. Niektórych może to naprawdę zainteresować! 

Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających! <3

4 komentarze:

 1. Witaj Olu, jak Ci jest w nowej szkole? Stęskniłam się za Tobą. Robótki Twojej babuni są urocze, takie kolorowe. A czy to są poduchy czy jakieś chodniczki bo nie bardzo mogę na zdjęciu rozpoznać. Pozdrawiam Cię cieplutko i moc uścisków ślę. Pani Ania:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pani Aniu! W szkole jest super, nie chodzę na kajakową ale na twardą. Ja również się za Panią stęskniłam i chyba będę musiała niedługo wpaść do mojej ukochanej podstawówki. - Tak to są chodniczki. Ja również pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń